Ostraha LC Lidl - logistické centrum/sklad (vrátnice) m/ž

Description

Náplň práce:

Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku a dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR, evidence kamiónů, ranní a noční až 12-ti hod. směny. Práce s tabletem.

Požadujeme:

Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně jako možnost čerpání zálohy na mzdu. Nástup možný IHNED. Vhodné také pro osoby s OZZ s adekvátním zdravotním stavem.NECHODIT na pracoviště,

kontakt

ní osoba se tam nenachází.Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Kontakt

tel.***, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Summary

Salary: from 22,500 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-11T02:22:41.000000Z

Contact person: Lenka Hanelová

Similar offers

PRACOVNÍCI OSTRAHY, STRÁŽNÍ

23 – 27,000 Czk/mnt.

Žebrák (Okres Beroun)

OSTRAHA OBJEKTU SKLADU

from 22,500 Czk/mnt.

Cerhovice (Okres Beroun)