Ošetřovatel / ošetřovatelka na chirurgické oddělení

Description

Žádost o zaměstnání s profesním životopisem zasílejte na e-mailovou adresu *** do 5.4. 2024.

Požadujeme:

- vzdělání podle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.

Náplň práce:

- poskytování ošetřovatelské péče o pacienty v rámci kompetence ošetřovatele
- práce ve dvanáctihodinových směnách včetně víkendů a svátků, bez nočních směn.

Nabízíme:

- stabilizační příspěvek, příspěvek na závodní stravování
- 5 týdnů dovolené, odměny a

benefity

dle platné kolektivní smlouvy
- nástup dle dohody.

Summary

Salary: from 25,660 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-05-22T02:23:09.000000Z

Contact person: Lada Macháčková

Similar offers

Pracovník / pracovnice v sociálních službách

from 26,700 Czk/mnt.

Bartošovice (Okres Rychnov nad Kněžnou)

33,100 – 36,000 Czk/mnt.

Rychnov nad Kněžnou (Okres Rychnov nad Kněžnou)

from 120 Czk/hr.

Dobruška (Okres Rychnov nad Kněžnou)