Optometrista/optometristka

Description

Pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

Vyšetřování zrakových funkcí a stanovování příslušných korekcí, měření na diagnostických oftalmologických přístrojích, objektivní hodnocení zraku, poradenství v problematice korekce zraku, spolupráce s lékaři, sestřičkami a ostatním personálem oddělení, administrativa spojená s chodem oddělení

Požadavky

pro vznik pracovního poměru: vzdělání v oboru optometrie, příjemné vystupování, schopnost práce v kolektivu, uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

tarifní mzdu dle dosaženého vzdělání, náročnosti vykonávané práce a délky praxe, osobní ohodnocení, výkonnostní bonusy, mimořádné odměny práci v jednosměnném provozu, rychlé nabývání odborných praktických zkušeností a dovedností, úhradu nákladů specializačního vzdělávání a odbornou administrativní podporu v celém jeho průběhu a řadu dalších benefitů, možný nástup ihned

Kontakt

telefonicky Po-Pá (6:30 - 14:00 hod.) paní Procházková, tel.:***, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Summary

Salary: 34,600 – 42,800 Czk/mnt.

Education: Master

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:41:16.000000Z

Contact person: Denisa, Procházková

Similar offers

Lékař/lékařka - chirurgické oddělení

from 47,050 Czk/mnt.

Kroměříž (Okres Kroměříž)

Ortoptista/ortoptistka do ambulance

from 27,600 Czk/mnt.

Lékař/lékařka v oboru vnitřní lékařství

39,030 – 59,980 Czk/mnt.