Operátor/ka ve výrobě 3d tiskových strun

Description

Pracoviště Hulín

Náplň práce:

Obsluha navíjecího a sekacího zařízení, obsluha drtičky na plasty. Zodpovědnost za evidenci a řádné balení vyrobených produktů. Udržování pořádku na pracovišti.

Požadujeme:

praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: *** nebo

kontakt

u na tel.***p. Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-05-12T02:23:02.000000Z

Contact person: Zdeněk Večerka

Similar offers

obsluha lakovací linky

150 – 170 Czk/hr.

Kroměříž (Okres Kroměříž)

operátor/ka Z-Z linky

from 25,000 Czk/mnt.

Holešov (Okres Kroměříž)