obsluha zemědělských strojů v živočišné výrobě

Description

KONTAKT

TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Šlechtitelský chov ovcí nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha zemědělské techniky.
Přijmeme obsluhu samojízdného krmného elektro vozu a traktoru John Deere.***

Nabízíme:

práce na největší dojné ovčí farmě v ČR, moderní technologie chovu a krmení zvířat

Požadujeme:

řidičský průkaz T,B, flexibilitu a samostatnost v práci, vyučení v oboru nebo technickou zručnost

Náplň práce:

krmení samojízdným krmným vozem, sklizeň sena a senáží, oprava zemědělské techniky, flexibilní pracovní doba
Pracovní doba: 2 až 5 dní v týdu, 3-8 hod denně, dle osobní dohody

Summary

Salary: 20 – 50,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:26:04.000000Z

Contact person: Radek Dubový

Similar offers

řidič autobusu

from 40,000 Czk/mnt.

Okres Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj)

řidič

from 135 Czk/hr.

Jindřichův Hradec (Okres Jindřichův Hradec)

řidič nákladního automobilu

35 – 45,000 Czk/mnt.

Kunžak (Okres Jindřichův Hradec)