Obsluha pletacích strojů

Description

Místo výkonu práce: Hala AS3, CTPark Aš, Skandinávská 3030, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (2-směnný provoz, 6:00-18:00 h x 18:00-6:00 h).

Náplň práce:

obsluha pletacích strojů a jejich základní údržba, rozpoznávání a hlášení kvalitativních odchylek, zablokování vadného množství.

Požadujeme:

samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, pravidelná docházka, ochota pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme:

stravenkový paušál, příspěvek na dopravu a ubytování pro mimoašské, sportovní aktivity, příspěvek na údržbu pracovního oblečení.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Čt 8:00-12:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Čt 8:00-12:00 h).

Summary

Salary: 22 – 26,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:20:41.000000Z

Contact person: Táňa Svatošová

Similar offers

Obsluha strojů v prádelnách

from 18,900 Czk/mnt.

Velká Hleďsebe (Okres Cheb)

Navazovači příze

from 19,500 Czk/mnt.

(Okres Cheb)