OBSLUHA DRÁTOVÉ ŘEZAČKY (EDM OBRÁBĚNÍ), TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ - KALENÍ, CNC OBRÁBĚNÍ

Description

Požadujeme:

SOU/SŠ strojní, nebo technické, obor obráběč kovů - (popř. zámečník nebo nástrojař) kusová i malosériová výroba.
Čtení a orientací v technických podkladech, částečnou znalost NC programů.
Spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost, manuální zručnost.

Náplň práce:

Obsluha všech CNC strojů na uživatelské úrovni a jejich údržba.
Obsluha rovinné brusky
Obsluha drátové řezačky - EDM obrábění (zaškolíme)
Tepelné zpracování kovů - kalení v moderní kalírně (zaškolíme)
Příprava pracovního procesu, seřízení a kontrola funkcí stroje, kontrola nástrojů.
Zkoušení obrobených dílců a polotovarů za použití měřidel a zkušebních přístrojů.

Nabízíme:

o stabilní práci na HPP ve firmě s tradicí od r. 1993
o pestrou pracovní náplň
o stravenkový paušál, 25 dní dovolené
o příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra města, přátelský kolektiv
o mzdové ohodnocení dle odbornosti
o měsíční odměny za hospodářské výsledky výroby
o dotované firemní ubytování v Domažlicích, Žižkova 16
E-mailový

kontakt

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-27T02:58:54.000000Z

Contact person: Jaromíra Kováříková

Similar offers

Obsluha montážní linky

33,253 – 40,095 Czk/mnt.

Horšovský Týn (Okres Domažlice)