Obsluha CNC - vhodné i pro ženy

Description

Pracoviště: Hedvikov 1,***Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42

Náplň práce:

obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů

Požadujeme:

ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, věrnostní odměny a možnost ubytování

Kontakt:

životopis e-mailem ***, nebo poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1,***Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky .

Summary

Salary: 21 – 24,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-27T02:21:24.000000Z

Contact person: Eva Pechová

Similar offers