OBSLUHA A ÚDRŽBA PROTIPOŽÁRNÍCH SYSTÉMŮ A ZAŘÍZENÍ

Description

Z:16/9/2024

Náplň práce:

- Obsluha protipožárních systémů (EPS), stabilních hasicích zařízení (SHZ) a ostatních prostředků požární ochrany
- Zajišťování dodavatelských firem pro kontroly a revize v předepsaných termínech
- Provádění kontrol v denní, týdenní a měsíční periodě
- Řešení urgentních problémů, poplachů (psychická zátěž - nutná okamžitá reakce na danou situaci)
- Zajištění odstraňování závad nalezených při prohlídkách a revizích u externích firem
- Vedení a aktualizace dokumentace, revizních zpráv atd.
- Spolupráce se servisními společnostmi pro daná zařízení
- Administrativa, příprava reportů.

Požadujeme:

- Střední odborné vzdělání s výučním listem
- Alespoň základní povědomí a zkušenost s obsluhou protipožárních systémů (EPS), stabilních hasicích zařízení (SHZ) a ostatních prostředků požární ochrany
- Řidičsky průkaz skupiny B
- Znalost MS Office
- Technická zdatnost, logické myšlení
- Spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, samostatnost, vstřícnost vůči požadavkům zákazníka.
Poznámka k volnému místu:
- nástup možný od 01. 10. 2024, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s možností následného prodloužení
- pracovní doba v době zácviku (2-3 měsíce): pondělí - pátek 8hod./denně (7:00 - 15:30hod.)
- pracovní doba po zácviku: 1. týden práce ve dnech středa + čtvrtek, 2. týden práce ve dnech pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle (střídání krátkého a dlouhého týdne, ranní směny od 7:00-19:00hod., noční od 19:00 do 7:00hod.)
- k hrubé mzdě dále náleží příplatky vyplývající ze Zákoníku práce.

Nabízíme:

- stravenky, vánoční bonus, dovolená nad rámec zákoníku práce, meziroční navyšování mezd aj.
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém jazyce na email

Summary

Salary: 31 – 33,500 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:20:19.000000Z

Contact person: Kateřina Mravec

Similar offers

PROJEKTANTI - ROZPOČTÁŘI - PŘÍPRAVÁŘI STAVEB

from 35,000 Czk/mnt.

Frýdek-Místek (Okres Frýdek-Místek)

PROJEKTANTI VZT a KJ

40 – 50,000 Czk/mnt.

Třinec (Okres Frýdek-Místek)