Obluha robotické linky

Description

NÁPLŇ: Obsluha automatické linky na keramické komínové vložky, vybavena mimo jiné roboty KUKA. Seřizování linky v rámci činností obsluhy spočívající v menších technických zásazích, součinnost na větších údržbářských zásazích, fyzicky méně až středně náročná práce. Zajistit hladký chod linky a současně kvalitu produktů. V případě dobré spolupráce, zájmu a ochoty

nabízíme

přímé začlenění do inovačního procesu automatizace.
POŽADAVKY: -vyučen / praxe v technickém oboru, znalost základní práce s běžným nářadím, logické uvažování, ochota učit se novým věcem, inovacím a moderním postupům, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, rozvážnost, týmová spolupráce, schopnost komunikace, schopnost řešit krizové situace
NABÍZÍME: 26 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvky na dovolenou, na letní pobyty dětí zaměstnanců, příspěvek na úhradu zdravotních pomůcek ……….

KONTAKT:

osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00 . 14.00 hod

Summary

Salary: 33 – 37,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-14T02:21:26.000000Z

Contact person: Šindelková

Similar offers

Obsluha CNC

from 30,000 Czk/mnt.

Moravská Třebová (Okres Svitavy)

Obsluha CNC

Strojírenský dělník/ice

from 140 Czk/hr.