Obchodník / obchodnice

Description

Nástup v případě dohody ihned.

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek. Komunikace s dopravními společnostmi. Přejímka, kontrola, skladování a inventarizace zboží.

Požadavky

: Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost. Dobrá znalost PC. Organizační schopnosti. Praxe na obdobné pozici výhodou. Nástup možný ihned.

Životopis včetně fotografie zasílejte, prosím, na uvedený e-mail.

Profesní růst.

Vhodná zejména pro zdravé muže z důvodu fyzické práce.

Místo výkonu práce: Rybníky IV/326, Zlín

Výhody::
13.plat. Práce v mladém kolektivu. Práce ve vytápěném skladu a kanceláři. Pevná 8hodinová pracovní doba bez přesčasů a bez práce o víkendu. Rozmanitá práce.

Summary

Salary: 35 – 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-29T02:21:23.000000Z

Contact person: Petr Polášek

Similar offers

Obchodně technický poradce

35 – 45,000 Czk/mnt.

Okres Břeclav (Jihomoravský kraj)

Obchodní zástupci

35 – 70,000 Czk/mnt.

OBCHODNÍ CESTUJÍCÍ

from 45,000 Czk/mnt.

Hrušky (Okres Břeclav)