Obchodní zástupce/zástupkyně

Description

Místo výkonu práce:
Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město,***Děčín 2

Náplň práce:

Komplexní zajišťování odborné práce v nákupu a odbytu výrobků, zboží nebo služeb podle potřeb firmy, obchodních závazků nebo požadavků odběratelů. Komunikace při styku s klienty a zákazníky. Sestavování podkladů ke kalkulaci ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen, prezentace zboží zákazníkům, poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům, vedení evidence a obchodní dokumentace. Příprava podkladů pro obchodní jednání nebo pro uzavírání obchodních smluv. Vyřizování stížností a reklamací.

Požadavky

: počítačová způsobilost, praxe min. 3roky, znalost AJ/NJ výhodou, ŘP sk. B

Nabízíme:

zvláštní prémie, odměna závislá na výši získaného obratu, telefon, notebook

Kontakt

ní osoba:
Anna Moravcová, Štěpánková Stanislava, tel.***,***(volat Po - Pá, 8:00 - 14:30), e-mail: ***

Summary

Salary: from 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:21:12.000000Z

Contact person: Anna Moravcová

Similar offers

OBCHODNÍ MANAŽER/KA PRO ZAHRANIČNÍ TRH (M+Ž)

70,000 Czk/mnt.

Okres Ústí nad Labem (Ústecký kraj)

Obchodní zástupci–manažeři

25 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

30 – 70,000 Czk/mnt.

Merboltice (Okres Děčín)