OBCHODNÍ REFERENT/KA

Description

Vaším úkolem bude: zpracování objednávek přijatých a vydaných (transport), příprava podkladů k fakturaci pro dodavatele, vystavování faktur vydaných, komunikace s obchodními partnery v NJ popř. AJ, zapisování pošty.

Očekáváme

: Znalost NJ popř. AJ na komunikativní úrovni, znalost práce na PC (MS Office-pokročilá úroveň), aktivní přístup a ochotu učit se, pečlivost, komunikativnost.

Nabízíme:

5týdnů dovolené, stravenkový paušál, možnost občasné práce z domova, odpovídající mzdové ohodnocení + odměny dle výsledků, přátelský kolektiv,služební telefon a notebook.

Kontakt

e-mailem.

Summary

Salary: from 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:20:29.000000Z

Contact person: Radka Ježková

Similar offers

ASISTENT/KA OBCHODU AJ

40,000 Czk/mnt.

Litvínovice (Okres České Budějovice)

OBCHODNÍ ASISTENT/KA

10 – 15,000 Czk/mnt.

České Budějovice (Okres České Budějovice)

REFERENT/KA OBCHODU NĚMECKO ČB

from 40,000 Czk/mnt.