Obchodní referenti

Description

Místo výkonu práce: Selbská 18, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá (pružná pracovní doba s pevnou částí 8:00-14:00 h).

Náplň práce:

jednání se zahraničními i českými obchodními partnery (jak se stávajícími, tak vyhledávání nových příležitostí), sjednávání zakázek.

Požadujeme:

SŠ vzdělání (nejlépe technického nebo ekonomického zaměření), znalost AJ na komunikační úrovni (znalost NJ výhodou), znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme:

příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní spoření, zvláštní prémie, až týden dovolené navíc.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat do 17:00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis).

Summary

Salary: 30 – 38,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-30T02:21:29.000000Z

Contact person: Eva Karešová

Similar offers

30 – 35,000 Czk/mnt.

(Okres Cheb)

30 – 45,000 Czk/mnt.

Třebeň (Okres Cheb)

Pracovníci rezervací a prodeje

from 32,000 Czk/mnt.

Mariánské Lázně (Okres Cheb)