OBCHODNÍ REFERENT / REFERENTKA

Description

NÁPLŇ PRÁCE:
" vypracovávání obchodní nabídky v úzké spolupráci s technickým úsekem
" vypracovávání kalkulace
" jednání se zákazníky, subdodavateli, obchodními partnery, českými i zahraničními
" vypracovávání a projednávání smluv
" sledování a vyhledávání českých i zahraničních výběrových řízení
" spolupodílení se na prezentaci firmy

POŽADUJEME:
" min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru - strojírenství, chemie
" znalost AJ - komunikace slovem i písmem
" technické a obchodní myšlení
" spolehlivost, pečlivost a chuť učit se novým věcem
" seriózní vystupování a dobré komunikační schopnosti

NABÍZÍME:
" zázemí silného českého koncernu
" mzdové ohodnocení odpovídající významu funkce
" příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
" práci na zajímavých zakázkách, možnost seberealizace, profesního růstu, dalšího vzdělávání, přísp. na životní nebo penzijní připojištění, přísp. na stravování, týden placeného volna navíc

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:22:00.000000Z

Contact person: Zuzana Jirmanová

Similar offers

OBCHODNÍ REFERENT / REFERENTKA ODD. VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

21,800 – 29,520 Czk/mnt.

Hradec Králové (Okres Hradec Králové)

OBCHODNÍK / OBCHODNICE JUNIOR

30 – 40,000 Czk/mnt.

REFERENT / REFERENTKA OBCHODNÍHO ODD.

from 33,800 Czk/mnt.