OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE m/ž

Description

Náplň práce:

o Komunikace a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky i akviziční činnost, vedení obchodních jednání, příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv
o Čtení technických výkresů výrobků
o Sestavování kalkulací cen služeb a tvorba cenových nabídek
o Evidence obchodních případů
o Zpracování podkladů pro výrobní dokumentaci
o Poskytování technického poradenství zákazníkům
o Analýza trhu

Požadujeme:

o Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru, vhodné je i vzdělání v oboru obchodního managementu, marketingu nebo příbuzných oborech
o Předchozí zkušenosti vítány, ale zaškolíme i absolventy bez praxe
o Znalost německého nebo anglického jazyka
o Zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup, empatii, komunikativnost, technické myšlení, ochotu neustále se vzdělávat

Termín nástupu: dohodou

Nabízíme:

o Zajímavou práci ve stabilní rodinné firmě s velmi přátelským kolektivem
o Zaškolení zkušenými kolegy
o Možnost využití firemní jídelny
o Stravenkový paušál a jiné firemní

benefity

o Bezplatné parkování přímo v areálu firmy
o Motivující finanční ohodnocení
o HPP na jednu směnu, rozložení pracovní doby dohodou

E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.)

kontakt

Summary

Salary: 30 – 45,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:24:11.000000Z

Contact person: Marie Štípková

Similar offers

Obchodní zástupci–manažeři

25 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Technicko obchodní poradce/poradkyně

Domažlice (Okres Domažlice)

Obchodní zástupce

from 18,900 Czk/mnt.