Obchodně technický konzultant/ka

Description

Kontakt:

telefonicky od 8-14, hodin emailem

Náplň práce:

o Udržování a další rozvíjení prodejních aktivit se zákazníky
o Péče o zákazníky
o Vyhledávání nových obchodních příležitostí v tuzemsku i zahraničí
o Prezentace zboží zákazníkům
o Zpracování nabídek dle požadavků zákazníka
o Vyhodnocování úspěšností nabídek a návrhy na systémové opatření na zlepšení
o Vyhodnocování spokojenosti zákazníků
o Monitorování a analýza trhu a vývojových trendů
o Evidence obchodních příležitostí
o Poskytování technické podpory zákazníkům - poskytování konzultací
o Spolupráce na marketingových aktivitách

Požadujeme:

o SŠ/VŠ vzdělání ekonomického / technického směru
o 3 roky praxe obchodní činnosti v technickém oboru
o Technické myšlení a orientace v oblasti strojírenství
o Samostatnost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci
o Řidičský průkaz sk. B

Platové podmínky:
o Hrubá měsíční mzda 35.000,- - 45.000,- Kč

Nabízíme:

o zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
o jednosměnný provoz
o týden dovolené navíc
o dotované podnikové stravování, cena oběda 42,- Kč
o roční odměny
o mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
o příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
o zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
o služby firemního pneuservisu

Summary

Salary: 35 – 45,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:25:48.000000Z

Contact person: Renata Vaculíková

Similar offers