OBCHODNĚ PRODUKTOVÝ MANAŽER

Description

Firma BARTON se sídlem v Nymburku, dodavatel širokého sortimentu spojovacího materiálu, příjme do svého týmu obchodního manažera se zaměřením na komunikaci s obchodními řetězci v ČR a zahraničí.

Náplň práce:

- Jednání se stávajícími odběrateli, sjednávání obchodních podmínek a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Co od Vás

očekáváme

- aktivní znalost AJ
- vzdělání technického směru
- praxi v obchodě
- znalost práce s MS Office a informačních systémů řízení
- týmového ducha, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativnost, asertivitu, ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout

- Firemní kulturu, kde je důležitá důvěra, odpovědnost, vzájemný respekt & work-life balance
- Seberealizaci a samostatnost při realizaci stanovených cílů.
- Atraktivní mzdu a

benefity

- Profit bonus, vzdělávací kurzy, školení
- Služební vůz, notebook, mobilní telefon

Základní mzda s pravidelnou odměnou 60.t.kč/měs.+ podíl na obratu a zisku společnosti.

Kontakt :

zájemci zasílejte své profesní životopisy na e-mail.: ***

Summary

Salary: 60 – 80,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:21:07.000000Z

Contact person: Justýna Franková

Similar offers

Obchodní zástupci–manažeři

25 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)