Nákupčí

Description

NÁPLŇ PRÁCE: průzkum trhu, vyhledávání nových dodavatelů, nákup veškerých komodit, komunikace s dodavateli, zadávání nových dodavatelů a nakupovaných komodit do systému, udržování a rozšiřování stávající databáze dodavatelů, drobné nákupy dle potřeby.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti s nákupem, dobré vyjednávací schopnosti, výborné komunikační schopnosti, anglický jazyk na komunikativní úrovni, řidičský průkaz sk. B.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky na čísle***v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu ***

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:22:42.000000Z

Contact person: Michaela Žabčíková

Similar offers

Sourcing Manager*

50 – 55,000 Czk/mnt.

Lešná (Okres Vsetín)