Description

z:2/9/2024 (HPP, DPP, DPČ)

Náplň práce:

- koordinace nebo metodické usměrňování výpočtu
- výplaty a zúčtování platu, náhrad platu a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, srážek z platu
- agendy daní ze závislé činnosti a pojistného na sociální a zdravotní pojištění
- možnost plný/zkrácený úvazek.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
- znalost práce na PC, znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, smysl pro zodpovědnost, komunikativnost a loajalitu
- znalost pracovního práva, znalost mzdových účetních předpisů
- praxe v programu SAP výhodou.
Pracoviště:
- Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany, Pionýrů 2069, 738 01 Frýdek-Místek
Nástup možný od:
- dle domluvy
Mzda:
- dle platné legislativy a odpracované praxe.
Informace podá:
- zástupce ředitele, plk. Mgr. Lukáš Kmec, MBA, tel.:***.

Summary

Salary: from 23,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:22:33.000000Z

Contact person: Lukáš Kmec

Similar offers

MZDOVÍ ÚČETNÍ

26 – 37,000 Czk/mnt.

Frýdek-Místek (Okres Frýdek-Místek)