Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Description

Náplň práce:

100% visuální kontrola pryžových dílů pod lupami nebo kamerami. Na dílech se vyhledávají vady a třídí se dle druhu vad. Různé způsoby dopracování přetokové pryže na dílech.

Požadujeme:

dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost, rozhodnost. Pracovní místo je vhodné pro ženy z důvodu jemné motoriky s díly.

Nabízíme:

stravenky, odměny dle směrnice pro odměňování, pomůžeme zajistit ubytování.

Zájemci se mohou hlásit e-mailem, osobně PO - PÁ na adrese: Rudé armády 89,***Zvěřínek nebo telefonicky v době od 8:00 do 20:00 hod..

Summary

Salary: from 22,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-24T02:21:26.000000Z

Contact person: Jitka Hubáčková

Similar offers

Montážní dělníci ostatních výrobků

from 20,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

OBSLUHA A MONTÁŽ KOMPONENTŮ

from 27,800 Czk/mnt.

Zvěřínek (Okres Nymburk)