mistr/mistrová dřevovýroby

Description

KONTAKT

E-MAILEM

Požadujeme:

organizační schopnost, zkušenosti s vedením kolektivu, minimální vzdělání vyučen/vyučena

Náplň práce:

práce ve výrobě - organizace práce ve výrobě dle pokynů vedení firmy a spolupráce při vytváření výrobních plánů
kontrola vstupního materiálu a kontrola odvedené práce - kontrola dodržování bezpečnosti práce a bezpečnostních předpisů - kontrola údržby strojů, spolupráce při jejich opravách při zajišťování náhradních dílů

Nabízíme:

příspěvek na závodní stravování, pouze jednosměnný provoz

Summary

Salary: from 31,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-03T02:31:58.000000Z

Contact person: Šárka Chlebcová

Similar offers

from 31,000 Czk/mnt.

Horní Skrýchov (Okres Jindřichův Hradec)

mistr do výroby

from 32,000 Czk/mnt.

České Velenice (Okres Jindřichův Hradec)