Mistři tavríny *

Description

MISTŘI TAVÍRNY *
POŽADUJEME: Praxi na obdobné pozici min. 2 roky. Orientace v technické dokumentaci. Samostatnost a zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Mistr tavírny řídí a organizuje práce na vymezeném úseku, při zajišťování úkolů stanovených operativním plánem výroby.
NABÍZÍME: Zázemí podniku ve skupině. 5 týdnů dovolené. Nábrový příspěvek ve výši 30 000,- Kč. Odborná školení. Týdenní pracovní fond 37,5 hodin. Přátelský kolektiv. Stravenk y v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem. Stabilní zaměstnání. Zvýhodněný mobilní tarif. Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč na měsíc. Poukazka na volnočasové aktivity v hodnotě 3 000,- Kč na rok.
PRVNÍ

KONTAKT:

Telefonicky paní Ing. Martina Jančíková, tel.:*** nebo emailem na adresu: ***

Summary

Salary: 35 – 48,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-30T02:20:32.000000Z

Contact person: Martina Jančíková

Similar offers

MISTR TECH. PLYNŮ: TECHNICKÝ DOZOR

30 – 40,000 Czk/mnt.

Rožnov pod Radhoštěm (Okres Vsetín)

MISTR LISAŘSKÉ VÝROBY

35 – 42,000 Czk/mnt.