Mistr robotického svařování

Description

Náplň práce:

vedení a organizace práce zaměstnanců na svěřeném výrobním úseku, přidělování práce podřízeným, zodpovědnost za plnění výrobních termínů, zajištění dodržování pracovní a technologické kázně

Požadujeme:

SOŠ nebo SOU technického směru a praxí v oboru (min 3 roky). Znalost a schopnost čtení výkresové dokumentace, znalost technologických a výrobních procesů, znalost práce na PC (Word, Excel). Aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost, zkušenosti s vedením týmu lidí. Ochota učit se novým věcem. Znalost AJ, NJ výhodou
Výše mzdy se odvíjí od plnění pracovních povinností, flexibility, přístupu k práci a dosažené kvalifikace.

Nabízíme:

jistotu dlouhodobého zaměstnání, možnost kariérního růstu, školení hrazená zaměstnavatelem

Summary

Salary: 38 – 48,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-03-14T02:23:16.000000Z

Contact person: Ing. Petr Hajný

Similar offers

Mistr/mistrová

from 35,000 Czk/mnt.

Rokycany (Okres Rokycany)

Team Leader/Vedoucí týmu

Okres Tachov (Plzeňský kraj)