MECHANIK SEŘIZOVAČ LISŮ

Description

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

jedná se o výkon práce na lisovně plastů, nepřetržitém provozu, 12hodinové směny, krátký a dlouhý týden. Mechanik seřizovač lisů zajišťuje plynulost a kvalitu procesu výroby na vstřikovacích lisech - příprava formy k lisování, upínání formy na lis, nastavení parametrů lisů a jejich průběžná kontrola a úprava, manipulace s formami, materiálem atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojnické)
- oprávnění k řízení manipulačních vozíků a zdvihacích zařízení (jeřábník a vazač)
- znalost práce na PC
- samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností
- výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici a zanlost prostředí automotive
Zaměstnanecké výhody:

Nabízíme

Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny se dvěma 30 minutovými přestávkami, krátký a dlouhý týden), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays a další

benefity

. Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na 6 měsíců.

První kontakt:

emailem: ***

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-03T02:23:47.000000Z

Contact person: Eva Skalková

Similar offers

Obsluha CNC vysekávačky a laseru

33 – 38,000 Czk/mnt.

Valašské Meziříčí (Okres Vsetín)

CNC frézaři

from 32,000 Czk/mnt.

Vsetín (Okres Vsetín)