Mechanik / mechanička, opravář / opravářka informačních technologií

Description

Kontakt

telefonicky nebo zasláním životopisu na adresu ***

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. B
- schopnost týmové spolupráce, schopnost improvizace
- preciznost, komunikativní dovednosti.

Náplň práce:

- instalace internetu u zákazníků a práce s tím související
- sestavování počítačových sítí, oživování a přizpůsobování na míru zákazníkovi (zaučíme vás)
- spolupráce při budování naší společnosti a její značky
- možnost podílení se na návrhu a tvorbě nových produktů.

Nabízíme:

- atmosféru zavedené společnosti s velkým potencionálem dalšího růstu
- mobilní telefon, firemní vzdělávání
- flexibilní pracovní doba s jasně definovanými pravidly.

Summary

Salary: from 28,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-22T02:21:41.000000Z

Contact person: Jan Martinec

Similar offers

ELEKTRIKÁŘ

30 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

25 – 35,000 Czk/mnt.

Elektromontér / elektromontérka

from 24,000 Czk/mnt.

Rychnov nad Kněžnou (Okres Rychnov nad Kněžnou)