Maséři - fyzioterapeuti

Description

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: Lesní 5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Pracovní doba: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz), 4 hod/denně každý pracovní den (lze se dohodnout i na jiném časovém rozvržení - např. 4 dny x 5 hod apod.).

Náplň práce:

jedná se o pozici interního maséra/masérky, který/která by byl/byla k dispozici našim zaměstnancům; v masérské místnosti, která je součástí areálu naší firmy, by poskytoval/poskytovala relaxační masáže našim pracovníkům.

Požadujeme:

praxe a certifkát masérů podmínkou.

Nabízíme:

týden dovolené navíc, fitness centrum zdarma, bezúročná půjčka, telefon + data zdarma.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat v pracovních dnech 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.

Summary

Salary: 13 – 17,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:22:55.000000Z

Contact person: Jan Kristek

Similar offers

Údržbář/ka

from 26,000 Czk/mnt.

Františkovy Lázně (Okres Cheb)

Nutriční terapeuti

30 – 35,000 Czk/mnt.

Montér ocelových konstrukcí

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)