manipulant vstřikovacích lisů

Description

Pracovní náplň:
Obsluha vstřikovacích a ostatních zařízení sloužících k výrobě polotovarů a k opracování či kontrole hotových výrobků
Příprava a doplňování surového materiálu
Příprava balicího materiálu a balení dílů
Střídání obsluhy lisů a ostatních zařízení
Práce v třísměnném provozu

Požadujeme:

SOU technického zaměření, nebo dva roky praxe v oboru
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

dobré platové podmínky a firemní benfity; 25 dnů dovolené; odměna za odpracované roky; odborné zaškolení; perspektivní práce v rozvíjející se společnosti; příjemné pracovní prostředí

Summary

Salary: from 23,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-08T02:23:34.000000Z

Contact person: Kristýna Papežová

Similar offers

dělník v pilařské výrobě

from 27,000 Czk/mnt.

Jindřichův Hradec (Okres Jindřichův Hradec)

strojník pásových a kolových rypadel

from 50,000 Czk/mnt.

Kunžak (Okres Jindřichův Hradec)