Manipulant - pro zámečnickou výrobu

Description

Kontakt:

osobně po tel. dohodě v době od 8-14 hodin, emailem.

Požadavky

- min. výuční list, mamuální zručnost, důslednost, spolehlivost, praxe na podobné pozici - vítána,

Náplň práce:

- kompletace a balení jednotlivých dílůzakázky dle rozpisu, drobné montážní práce

Nabízíme:

- zajímavou tvůrčí práci pro naše zákazníky: Amazon, Holba, Dyson, Adidas, Calvin Klein
Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy - Evropa, Asie, Japonsko .
Výhody:
Výkonnostní prémie, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti, příspěvek na podnikové stravování formou stravenkového bonusu - 116,20 Kč/den, firemní akce, občerstvení na pracovišti.

Summary

Salary: 22,500 – 23,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-07T02:24:12.000000Z

Contact person: Silvie Vyroubalová

Similar offers

Montážní dělníci ostatních výrobků

from 20,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

MONTÉR/MONTÉRKA OPTICKÝCH KABELŮ

25,000 Czk/mnt.

montážní pracovník v elektrotechnice

25 – 30,000 Czk/mnt.

Sudkov (Okres Šumperk)