Manipulační dělníci ve výrobě

Description

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce

manipulanta v plastikářské výrobě obsahuje: Manipulaci s materiálem, polotovary a zbožím, Příprava materiálu pro operátory, Doplňování materiálu, polotovarů a odvoz hotových výrobků, Odvoz odpadových materiálů a obalů

Požadavky

: Vzdělání: min. výuční list, Schopnost práce s elektrickým manipulačním vozíkem, Pečlivost, loajalita, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup, Ochotu a touhu učit se novým věcem

Nabízíme:

Seberealizaci a zodpovědnost za svou vykonanou práci, Širokou škálu benefitů k ŘD 5 dní volna navíc a 1 den sickday, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefit UP kartu a mnoho dalšího.

– Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: *** nebo

kontakt

u na tel.*** p.Večerka, případně osobně. Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Summary

Salary: 25 – 33,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-12T02:21:40.000000Z

Contact person: Zdeněk Večerka

Similar offers

Dělník/ce ve výrobě - obsluha jednoúčelových strojů

25 – 30,000 Czk/mnt.

Holešov (Okres Kroměříž)

Pracovník/ce do výroby

28 – 33,000 Czk/mnt.

Němčice (Okres Kroměříž)

Dělník/ce ve výrobě

Žalkovice (Okres Kroměříž)