manažer/ředitel autoservisu (M/Ž)

Description

Náplň práce:

- budete zodpovídat za řízení veškerých činností na servisech v Českých Budějovicích a Táboře
- vedení cca 20 zaměstnanců, dosahování stanovených výkonnostních a finančních cílů - plánování, řízení, organizace práce, komunikace a kontrola všech podřízených zaměstnanců
- garantujete špičkovou kvalitu služeb.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání nejlépe automobilního či technického směru
- praxe v autoservisu na pozici vedoucí či přijímací technik velkou výhodou
- zkušenosti s autodiagnostikou, znalost práce se systémem CARIS výhodou
- zkušenosti s vedením týmu a jeho motivací
- komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonnost, orientace na cíl a tah na branku.

Nabízíme:

- nadstandardní ohodnocení podle dosažených výsledků ( 70.000Kč je zcela reálných)
- služební automobil
- stravenky
- zvýhodněný mobilní tarif
- občerstvení na pracovišti.

Kontakt:

e-mailem.

Summary

Salary: 50 – 70,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-03-06T02:23:01.000000Z

Contact person: Jana Culková