Manažer/ka obchodní skupiny

Description

Náplň práce:

Vedení obchodních jednání. Příprava cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Komunikace s obchodními partnery. Administrativa spojená s přípravou smluv. Vedení a rozvoj týmu, dohled na jeho fungování. Aktivní účast na poradách a školeních. Práce s interním systémem společnosti.

Požadavky

: Zkušenosti s vedením týmu lidí. Středoškolské vzdělání s maturitou. Komunikační a obchodní dovednosti. Pozitivní přístup a zájem o profesní růst. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Český jazyk na výborné úrovni.

Nabízíme:

Zajímavé mzdové ohodnocení. Příjemné pracovní prostředí. Příležitost rozvinout své schopnosti díky kvalitnímu systému zaškolení. Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce.

Benefity

Kontakt:

e-mailem.

Summary

Salary: 40 – 60,000 Czk/mnt.

Education: None

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-23T02:23:42.000000Z

Contact person: Daniel Klein

Similar offers

Finanční a úvěrový specialista/ka

40 – 60,000 Czk/mnt.

Šumperk (Okres Šumperk)

Konzultant/ka klientského centra

30 – 50,000 Czk/mnt.

Specialista/ka na osobní finance

35 – 60,000 Czk/mnt.