Manažer/ka HR

Description

Doba zaměstnání: dobu neurčitou

Co vás čeká

" Vedení a rozvoj týmu náborových pracovníků - budete mít na starosti tým, který se***zaměřují na nábor pracovníků pro celou naši skupinu OPTIMIA.
" Odpovědnost za proces náboru - budete připravovat a rozvíjet náborové strategie,***abyste zajistili efektivní obsazení pozic jak interně, tak na realizovaných obchodních***zakázkách.
" Řízení výběrových řízení - budete organizovat interní výběrová řízení a aktivně se***účastnit důležitých pohovorů.
" Inzerce volných pracovních míst - budete zajišťovat správu inzerátů a aktualizaci***obsahu na firemních webových profilech.
" Administrativa - zajištění administrativní podpory náboru, včetně přípravy reportů a***analýz.
Vaše hlavní úkoly:
" Vypracování a realizace náborového konceptu - rozvoj náborových procesů se***zaměřením na dělnické pozice a pozice pro osoby se zdravotním postižením.
" Identifikace nových příležitostí na trhu práce - aktivní hledání nových kandidátů a***rozšiřování databáze potenciálních zaměstnanců.
" Spolupráce s ostatními útvary - komunikace a spolupráce v rámci skupiny OPTIMIA při***nastavování procesů a pravidel.
" Využívání kombinace náborových přístupů - tradičních a moderních náborových***metod, včetně sociálních sítí a online platforem.
" Analýza a vyhodnocení úspěšnosti náborových kanálů - pravidelně budete***vyhodnocovat efektivitu náborových kanálů a na základě výsledků upravovat***náborové strategie.
" Sledování plnění náborových cílů - sledování a plnění dohodnutých termínů a*** kvalitativních standardů pro obsazení pracovních míst.
Co od vás

očekáváme

" SŠ vzdělání s maturitou.
" Zkušenosti v oblasti náboru minimálně 3 roky.
" Schopnost navrhnout koncepci a řízení náborových aktivit.
" Zkušenosti s vedením náborového týmu.
" Znalost moderních náborových nástrojů a platforem.
" Silné komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč týmy.
" Pokud jste člověk, který se nebojí výzev, máte kreativní přístup k náboru a umíte***efektivně kombinovat tradiční i moderní metody získávání pracovníků, jste tím pravým kandidátem!
Součástí výběrového řízení je více kolový proces, včetně osobních pohovorů, během kterých se vzájemně lépe poznáme a zjistíme, zda jste tou správnou posilou pro náš tým!
Pokud jste připraveni přinést nové nápady a energii do našeho týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Máme rádi motivační dopisy, tak si na něm určitě dejte záležet. Napište nám, proč by Vás právě taková práce bavila a co ze svých zkušeností a znalostí byste v ní využili.
Proč k nám?
" Perspektivní zaměstnání v příjemném prostředí stabilní a rostoucí české společnosti
" Možnost výrazné seberealizace, samostatnosti a kariérního růstu
" Přímá komunikace a podpora z managementu společnosti
" Práce na hlavní pracovní poměr
" Flexibilní rozvržení pracovní doby a možnost práce z domova (home office)
" 5 týdnů dovolené
" Adekvátní mzdové ohodnocení
" Služební vůz i pro osobní účely

Vhodné i pro: OZP s docházením do firmy

25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení

Summary

Salary: from 70,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:21:06.000000Z

Contact person: Šimůnková Bohdana

Similar offers