Manager/ka ostrahy

Description

Přijmeme schopné lidi do týmu na pozici Manager/managerka ostrahy. Vhodné i pro osoby s OZP na zkrácený úvazek 5 hod./den. nebo osoby OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: Služební cesty. Jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek, návoz zaměstnanců na pracoviště (výjimečně).
POŽADUJEME: min. věk 18 let, výpis z rjestříku trestů, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování- ochotu cestovat, pracovat i o víkendech, mít organizační zdatnost a obratnou komunikaci, praxe v oboru ostrahy, umět řídit tým zaměstnanců.
NABÍZÍME: služební automobil a mobil, flexibilní pracovní doba, nástup ihned nebo dle domluvy

KONTAKT:

telefonicky, e-mailem
Prosíme uchazeče, aby nechodili na místo pracoviště.

Prvotní kontakt

telefonicky PO,ST, ČT, PÁ 8:00-15:00, ÚT od 8:00 - 13:00, nebo e-mailem.

Summary

Salary: 13,629 – 21,806 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-14T02:20:16.000000Z

Contact person: Andrea Vaněrová

Similar offers

Obchodník/ice se zahraničními trhy

40 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Svitavy (Pardubický kraj)

Montér ocelových konstrukcí

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Kominík/ice

30 – 45,000 Czk/mnt.

Moravská Třebová (Okres Svitavy)