Description

Náplň práce:

příprava snídaní, obědů a večeří a dvou svačin během dne, výdej hlavních jídel. Vaří se česká kuchyně (hotovky). Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).

Požadujeme:

pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka.

Nabízíme:

stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volbu pracovních dnů.
Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.). Je možné pracovat na plný úvazek (5 směn v týdnu) nebo i na zkrácený úvazek (2,3 směny v týdnu). Záleží na domluvě. Možnost dlouhodobější spolupráce, případně i brigády např. na léto.
V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)
Způsob 1.

kontakt

u se zaměstnavatelem: osobně, tel.***nebo e-mailem ***

Summary

Salary: 25 – 35,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-31T02:22:06.000000Z

Contact person: Barbora Houšková

Similar offers

Kuchař/ka /skladník/ice

24 – 29,000 Czk/mnt.

Rakovník (Okres Rakovník)

Kuchař/ka

from 21,300 Czk/mnt.

Kuchař/ka - číšník/servírka

25 – 30,000 Czk/mnt.

Jesenice (Okres Rakovník)