Kontrolor kvality, metrolog

Description

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Kontakt

ní osoba pro zákazníka ve všech oblastech kvality
" Spolupracuje na vývoji projektu, vytváří kontrolní plán výrobku
" Optimalizuje procesy plánování kvality a spolupracuje na aktualizaci FMEA
" Podílení se na procesu budování, udržování a rozvoji systému kvality
" Spolupráce při výrobkových auditech
" Řeší zákaznické reklamace dle zvláštních požadavků zákazníka
" Provádí analýzy
" Koordinuje proces vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP
POŽADUJEME:
" Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici
" Znalost výrobních procesů a technologií
" Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy
" Samostatnost, organizační schopnosti, týmová spolupráce
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, stravné (kantýna a jídelna v místě), příplatky, školení, ČD 5 minut pěšky, možnost bezúročné půjčky

KONTAKT:

telefonicky nebo e-mailem

Summary

Salary: from 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:21:49.000000Z

Contact person: Hana Kvapilová

Similar offers

KONSTRUKTÉR/KA - nástupní bonus

45 – 50,000 Czk/mnt.

Vysoké Mýto (Okres Ústí nad Orlicí)

Servisní technik s výjezdy do zahraničí !! NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000,- !!

45 – 70,000 Czk/mnt.

Ústí nad Orlicí (Okres Ústí nad Orlicí)

Servisní technik s výjezdy do zahraničí

55 – 65,000 Czk/mnt.

Česká Třebová (Okres Ústí nad Orlicí)