Knihovník/knihovnice oddělení služeb Vědecké knihovny UJEP

Description

Popis práce/pracovní náplň:
o provádí výpůjční a informační služby a jejich evidenci, vydávání a přebírání dokumentů a kontrolu vrácených dokumentů
o poskytuje referenční a faktografické služby a informace, samostatné vyhledání a formulace odpovědí na složitější informační

požadavky

uživatelů s využitím interních a externích informačních zdrojů
o provádí registraci uživatelů, poskytuje jim informace o službách knihovny
o vyhledává dokumenty ve skladech a zařazuje je,

zodpovídá za

řazení určené části knihovního fondu
o pravidelně provádí revizi knihovního fondu
o rozesílá upomínky, vyřizuje rezervace
o zajišťuje pomoc uživatelům při samoobslužných reprografických a kopírovacích službách
o vede pokladnu a evidenci plateb, manipulaci s hotovostí
o dodržuje právní předpisy vztahující se k vykonávané práci, dodržuje vnitřní předpisy a normy UJEP, prohlubuje si vědomosti samostudiem a účastí na školeních, odborných seminářích a přednáškách
o vykonává další práce dle pokynů nadřízeného
Kvalifikační

požadavky

o středoškolské vzdělání
o aktivní znalost anglického jazyka nebo německého jazyka výhodou
o znalost práce s PC
o časová flexibilita (zajišťování služeb v rámci otevírací doby knihovny)
o schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, bezúhonnost
Výše úvazku: 100 % zákonné pracovní doby
Předpokládaný nástup: 01. 01. 2025, případně dle dohody
Místo výkonu: Vědecká knihovna UJEP v Ústí and Labem
Zaměstnanecké výhody:
o zaměstnanecké stravování, příjemné a moderní pracovní zázemí
o další zaměstnanecké

benefity

(příspěvek na penzijní připojištění, e-kartu Pluxee, rekreační středisko Bukovina a mnoho dalšího)

Informace o výběrovém řízení a kritériích výběru:
Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením dodaných materiálů, které musí být součástí zaslané přihlášky a případně v druhém kole osobním pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení VŘ.
K přihlášce přiložte:
- motivační dopis
- stručný profesní životopis

Bližší informace: https://knihovna.ujep.cz/cs/.
Přihlášky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1,***Ústí nad Labem nebo e-mailem na adresu *** nejpozději do 30. 09. 2024.
Účastníkům výběrového řízení nevzniká nárok na úhradu nákladů výběrového řízení.
Ředitel Vědecké knihovny UJEP si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či nevybrat žádného uchazeče.

Summary

Salary: 21,800 – 28,340 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:21:13.000000Z

Contact person: Hana Havlová