Kapitán - kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STATNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU

Description

Společnost ATZ GLOBAL s.r.o. hledá do svého týmu kolegy k provozování převozních prámů.

Náplň práce:

ovládání plavidel a jejich obsluha, kompletní denní údržba (úklid, drobné opravy apod.)

Požadujeme:

kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STÁTNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost příjemné vystupování technická a fyzická zdatnost, komunikační schopnosti časová flexibilita a vztah k lodím. Cizí jazyk výhodou. Pokud nevlastníte patřičná oprávnění, zajistíme na náklady firmy požadované odborné vzdělání.

Nabízíme:

práce na HPP nebo dle dohody, atraktivní práce v nejžádanější turistické lokalitě, práce zpravidla na turnusové směny, dále dle dohody, možnost ubytování a dlouhodobé spolupráce, vhodná i pro kolegy v důchodovém věku. Dále

nabízíme

zázemí stabilní firmy a výhodné platební podmínky. Zaměstnanecké výhody: ubytování, dohoda směn.

Summary

Salary: 18,900 – 25,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-06-26T02:22:36.000000Z

Contact person: Antonín Labaj

Similar offers

Montér ocelových konstrukcí

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Pokojská

from 22,000 Czk/mnt.

Český Krumlov (Okres Český Krumlov)

Dřevorubec

from 33,000 Czk/mnt.

Chvalšiny (Okres Český Krumlov)