Investiční technik/čka

Description

Nebojíte se výzev a máte zkušenosti s orientací v projektové dokumentaci a rozpočtových nákladech k investičním záměrům, dozorem nad průběhem stavebních prací a jejich koordinaci se zhotovitelem a technickým dozorem investora, být správcem nemovitostí a řídit jejich rekonstrukci a opravy? Pak hledáme právě Vás!

Co požadujeme

- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání stavebního/technického směru;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
- odbornou praxi s realizací investičních projektů;
- zaměření na stavební a technickou problematiku výhodou;
- zkušenosti s administrací investičních akcí financovaných ze státních dotačních prostředků výhodou (zpracování investičních záměrů, celkový průběh akce, finančního zajištění a závěrečné hodnocení);
- zkušenosti s investičními akcemi v oblasti realizace staveb a souvisejících technologií včetně sestavování investičních plánů a jejich průběžné hodnocení výhodou;
- schopnost plánování a ekonomického vedení investičních akcí (sledování nákladů a řešení fakturací v průběhu akcí);
- schopnost zpracování požadavků a specifikací pro realizaci a pořízení vybavení na jednotlivé investiční akce;
- pečlivost, důslednost, samostatnost, spolehlivost;
- dobré organizační a komunikační schopnosti.

Co Vás čeká

- zajišťování administrace a koordinace přípravy a průběhu dotačních investičních akcí vč. zpracování investičních záměrů, žádostí o změny v průběhu akcí, finančního zajištění a závěrečných hodnocení;
- zajišťování finančního plánování investičních akcí a vedení čerpání finančních prostředků v jejich průběhu;
- zpracování podkladů pro investiční akce a výběr dodavatelů;
- vyhledávání a zpracovávání možných dotačních možností pro nemocnici;
- zajišťování provozní administrativy oddělení a odpovědnost za jeho majetek;
- odpovědnost za výsledek svěřených úkolů a dodržování předepsaných postupů;
- řízení menšího týmu zaměstnanců a koordinace s ostatními útvary.

Co nabízíme

- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a kontinuální odborný rozvoj;
- plný pracovní úvazek;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké

benefity

benefity

-pro-zamestnance. Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti o zařazení do výběrového řízení je třeba doložit:
- strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
- motivační dopis.

Nástup dle dohody.
Do výběrového řízení se přihlásíte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz, v sekci KARIÉRA" v záložce "Ostatní profese" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?oddeleni=ostatni-profese.

Summary

Salary: 40 – 50,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-02-18T02:22:33.000000Z

Contact person: Renata Vaverková

Similar offers

Konstruktér/konstruktérka

30 – 34,000 Czk/mnt.

Zábřeh (Okres Šumperk)