Grafik ilustrátor - DPP

Description

1.

kontakt

e-mailem: ***

GRAFIK ILUSTRÁTOR - DPP

Jste kreativní a dobře znáte nástroje Adobe Photoshop a Adobe Illustrator? Hledáte brigádu či přivýdělek, vyhovuje Vám pružná pracovní doba dle domluvy a chcete pracovat z domova? Do našeho grafického týmu přijmeme posily na dohodu o provedení práce.
Máte zkušenosti s kresbou, malbou nebo malováním portrétů, karikatur a postav? Jste kreativní a dobře znáte nástroje Adobe Photoshop a Adobe Illustrator? Do našeho grafického oddělení hledáme sezónní výpomoc na pozici Grafik - Ilustrátor.

Jaká bude náplň Vaší práce?
Převádění fotografií do ilustrací
Tvorba digitálních portrétů dle zadaných fotografií
Grafická úprava fotografií

Požadujeme:

Zkušenost s malováním portrétů a postav nebo karikatur
Zkušenost s digitální grafikou
Vlastní kreativitu a samostatnost
Důraz na kvalitu a přesnost
Efektivitu v tom, co děláte
Výborná znalost práce v programu Adobe Photoshop a Adobe Illustrator

Nabízíme:

Možnost dlouhodobé spolupráce
Flexibilitu v pracovní době
Možnost pracovat z domu
Zaškolení je samozřejmost
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

O naší společnosti Westlogic:
Jsme ryze česká firma, která se zaměřuje na budování e-shopů v několika evropských zemích, a také na tuzemskou výrobu vlastních produktů. Hledáme nové příležitosti, budujeme vlastní projekty a investujeme do společností z různých oborů a odvětví.

Summary

Salary: 25 – 28,000 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-08-24T02:21:58.000000Z

Contact person: Eva Grocholová

Similar offers

Project Manager pro Business Development AI Aplikace

40 – 50,000 Czk/mnt.

Ostrava (Okres Ostrava-město)

Grafik / Grafička

30 – 45,000 Czk/mnt.