Expeditéři

27 – 33,000 Czk/mnt.

Description

Místo výkonu práce: Hazlov 247, 351 32 Hazlov. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 5:30-14:00 h x 14:00-22:30 h.

Náplň práce:

přijetí zakázky, vstupní kontrola zboží vč. označení a umístění palet, sledování plnění termínů zakázek, namátková kontrola kvality expedovaných dílů a jejich balení, tvorba expedičních lístků a dodacích listů v PC.

Požadujeme:

spolehlivost, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, pečlivost, manuální zručnost, ochota pracovat ve dvousměnném provozu, praxe ve výrobní firmě a průkaz řidičů VZV (možnost zaškolení).

Nabízíme:

zázemí stabilní české firmy s více jak 20-ti letou tradicí, intenzivní adaptační program, práce v profesionálním týmu, motivační finanční ohodnocení, měsíční prémie dle výsledků, bonusy, možnost kariérního růstu, zvyšování kvalifikace, systém firemních benefitů, doprava, program zdraví, firemní akce.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Summary

Salary: 27 – 33,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-03T02:32:38.000000Z

Contact person: Kateřina Kučerová

Similar offers

Výstupní kontroloři

30 – 50,000 Czk/mnt.

Cheb (Okres Cheb)

Technici - seřizovači ve výrobě

from 19,500 Czk/mnt.

(Okres Cheb)

Samostatní konstruktéři

40 – 50,000 Czk/mnt.