Expedient/ka

Description

První kontakt:

Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod, 8 hodin denně, 40 hod týdně.
Víkendy a svátky volné.
Nástup možný ihned.
Práce vhodná zejména pro ženy.

Náplň práce:

Budete zodpovědný/á za zabalení dílů a materiálu určeného pro přepravu
Provádět vizuální kontrolu před odesláním
Balit materiál dle požadavků k odeslání a předpisů pro balení dílů
Předávat zásilky přepravním společnostem
Připravit dokumentaci odesílaného materiálu v interním počítačovém systému
Vedení stavu skladů.

Požadujeme:

Manuální zručnost
Samostatnost a odpovědnost.

Nabízíme:

Nástupní mzda 29.000 HM, po zkušební době o 5.500 Kč HM více (=

benefity

specifikované níže) + příplatky dle zákoníku práce

Benefity

: prémie za plnou docházku měsíčně ve výši 2.000,- Kč HM; hodnocení mistra ve výši 3.500,- Kč HM; stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč na den = cca 1815,- Kč v čistém; k tomu příspěvek na firemní stravování ve výši 60 Kč za 1 jídlo denně cca 1320,- Kč v čistém, příplatky dle zákoníku práce (příplatek za práci přesčas, příplatek za práci v sobotu a v neděli)
Přátelský a kolegiální tým
Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek
Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.

Summary

Salary: 29 – 34,500 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-18T02:22:11.000000Z

Contact person: Eva Biliková

Similar offers

Administrativní pracovník/pracovnice

30 – 33,000 Czk/mnt.

Zásmuky (Okres Kolín)

Administrativní pracovnice

28 – 30,000 Czk/mnt.

Třebovle (Okres Kolín)

administrativní pracovník/ce

from 21,300 Czk/mnt.

Okres Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj)