Elektroúdržbáři

Description

Očekáváme

• ÚSO, SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro (maturita podmínkou) nebo min 10 let praxe v oboru
• platné osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice, vyhláška č. 123/2022 Sb.
• uživatelská znalost MS Office
• základy programování PLC (Siemens, aj.)
• řidičský průkaz sk. B
• ochota k dalšímu vzdělávání v oblasti elektro a programování

Pracovní náplň:
• pravidelné odstraňování poruch jak výrobních strojů a zařízení, tak nevýrobních zařízení a budov
• správa a regulace MaR (VZT, klimatizací a jiných zařízení), kompresorů
• odstraňování závad, neshod na elektrických zařízeních, včetně hromosvodů

Nabízíme:

• práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
• samostatnou a zodpovědnou práci
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
• týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den plovoucího volna
• dotované stravování/stravenky – příspěvek zaměstnavatele ve výši 55 %
• finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
• výhodné tarify mobilního operátora, úrazové připojištění
• systém zaměstnaneckých výhod e

Benefity

Summary

Salary: 40 – 45,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-13T02:20:24.000000Z

Contact person: Ivana Drlíková

Similar offers

Technici informačních technologií

35 – 48,000 Czk/mnt.

Rožnov pod Radhoštěm (Okres Vsetín)

Elektrikáři

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina)

ELEKTRIKÁŘ

30 – 40,000 Czk/mnt.