ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA

Description

Kontakt

ní osoba Vladimír Benc, tel.***, e-mail: ***

Požadujeme:

vyučení v oboru elektro mechanik slaboproud, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, řidičský průkaz sk. B. PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ELEKTRIKÁŘE S VYHLÁŠKOU 50 Sb./78, Důležité je chuť pracovat a chtít se učit i novým věcem - na danou pozici, zaučíme, a zajistíme vyškolení

Náplň práce:

kalibrace elektrických měřidel v metrologické laboratoři

Nabízíme:

25 dní dovolené, čtvrtletní prémie, stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy, čtvrtletní motivační příspěvek za bezvadné plnění (max. do výše) 3 000,- Kč, roční odměna do výše 13. platu

Summary

Salary: from 21,840 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-07-03T02:29:34.000000Z

Contact person: Vladimír Benc

Similar offers

ELEKTRIKÁŘ

30 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Střešní montér - instalace fotovoltaiky

40 – 70,000 Czk/mnt.

Okres Šumperk (Olomoucký kraj)

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

25 – 35,000 Czk/mnt.