Elektromechanik- junior / senior

Description

Právě hledáme nového kolegu do zázemí kmene silné mezinárodní výrobní společnosti, který posílí tým elektroúdržby. Pokud máte zájem o pestrou pracovní náplň, která zahrnuje nejen činnosti u PC, ale také pestrou práci v pohybu po výrobním areálu, pak pro vás máme lákavou nabídku.

Ať už máte praxi v oboru a chcete dál rozvíjet své dosavadní zkušenosti a nebo chcete potřebnou praxi získat, dejte nám o sobě vědět!

  • Údržba strojů a elektrických zařízení (hydraulika, pneumatika)
  • Odstraňování závad pro zabezpečení plynulé výroby
  • Provádění pravidelných kontrol elektronických zařízení
  • Pestrá práce u PC, ale také práce v pohybu po výrobním areálu a halách
  • Práce v nepřetržitém provozu

Requirements

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Min. § 5 vyhl. č.50/1978 Sb.
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)
  • Manuální zručnost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem

We offer

  • Pestrá náplň práce u specifických výrobních strojů
  • Pracovní zařazení podle dosavadních zkušeností a šikovnosti
  • Měsíční bonusy k fixní mzdě (10-15%)
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní bonusy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-19T03:00:31.000000Z

Contact person: Lucie Luštinová

logo ManpowerGroup s.r.o.

Similar offers

Inženýr/ka zákaznické kvality

43 – 55,000 Czk/mnt.

Jihlava (Okres Jihlava)

Technolog v Jihlavě

40,500 – 50,500 Czk/mnt.