Elektromechanici - navíječi*

Description

NÁPLŇ PRÁCE: navíjení drátových cívek, výroba profilových cívek (navíjení, roztahování...), omotávání cívek (ruční, strojní), vkládání a zapojování vinutí (drátové, profilové), výroba drážkových klínů, výroba bandáží (ruční, strojní).
POŽADUJEME: jeřábnický, vazačský průkaz (výhodou), manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, trpělivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, prémie, příplatek za práci v riziku.
PRVNÍ

KONTAKT:

osobně na pracovišti od 9 do 11 hod., telefonicky***od 8 do 12 hod. nebo emailem: ***

Summary

Salary: from 23,500 Czk/mnt.

Education: Primary

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-14T02:20:25.000000Z

Contact person: Kateřina Trlicová

Similar offers

Montážní dělníci ostatních výrobků

from 20,000 Czk/mnt.

Okres Žďár nad Sázavou (Kraj Vysočina)

Montážní dělníci výrobků a zařízení*

from 19,400 Czk/mnt.

Zubří (Okres Vsetín)