ELEKTROÚDRŽBA

Description

TŘ a:20/2/2024 a:18/9/2024

Náplň práce:

- vykonává elektroúdržbářské činnosti

zodpovídá za

servisní zásahy v oblasti elektroúdržby
- vypracovává preventivní opatření v oblasti elektroúdržby
- má zodpovědnost za kvalitu své pracovní činnosti
- pravidelně se účastní na všech vzdělávacích aktivitách souvisejících se zvyšováním a udržováním kvalifikace, BOZP, PO a aktivitách souvisejících se systémem kvality a enviromentu - plní příkazy nadřízeného.

Požadujeme:

- manuální zručnost, přesnost a pečlivost, spolehlivost, fyzická zdatnost
- technická schopnost
- praxe na oddělení údržby - zkušenost v oblasti elektroúdržby, svářečský průkaz - výhodou.

Nabízíme:

- mzda bude upřesněna při pohovoru dle pracovních zkušeností zájemce
- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.

Kontakt

emailem.

Summary

Salary: from 39,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with graduation

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:20:22.000000Z

Contact person: Jana Helešicová

Similar offers

ELEKTRIKÁŘ

30 – 40,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

25 – 35,000 Czk/mnt.

ZÁMEČNÍCI - ELEKTRIKÁŘI

26 – 34,000 Czk/mnt.

Frýdek-Místek (Okres Frýdek-Místek)