elektrikář/ka

Description

pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: údržba, provoz zemědělských technologií a práce s tím spojené, práce v živočišné výrobě

Požadujeme:

vyučení v oboru, minimální požadovaná odbornost je §6 elektrotechnik dle nařízení vlády č.194/2022 Sb., svářečský průkaz popř. jiná oprávnění (strojní průkaz) vítán, ale není nutný, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

nástup možný ihned, nástupní mzda 28.000 - 30.000 Kč, placená pohotovost, roční odměny dle dosažených výsledků (13. plat), příspěvky na obědy, příplatky za svátky, So, Ne, možnost příspěvku na penzijní připojištění, 4 týdny dovolené, nástupní bonus 20 000 kč (po uplynutí zkušební doby), bonusy za odpracované roky, příspěvky na rekreaci, léky atp..
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Summary

Salary: 28 – 30,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-14T02:20:50.000000Z

Contact person: Martin Budík