Elektrikáři pro průmyslovou automatizaci

Description

Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Elektromontáže sestav a celků strojů a zařízení podle elektrických schémat a výkresové technické dokumentace
- Příprava dílů pro montáž a materiálů pro výrobu
- Účast na instalacích, oživování a zapojování strojů ve firmě i u zákazníka
- Montáž rozvaděčů podle projektové dokumentace
- Spolupráce s elektro konstrukcí při realizaci a zprovozňování strojů a zařízení
- Účast na zlepšování interních procesů na základě dosažených zkušeností

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání v oboru elektro (příp. vyučený s praxí)
- Kvalifikace dle vyhlášky 50/78 Sb. § 6 nebo NV194/2022 § 6
- Zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů či v oblasti automatizace výhodou
- Schopnost porozumět funkcím strojů a linek
- Technický rozhled a myšlení
- Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- Chuť neustále se učit novým věcem
- Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce, profesní a technický rozvoj
- jazykové kurzy (AJ), příspěvek na stravování a dopravu, 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu

PRVNÍ

KONTAKT:

VÍCE INFORMACÍ o pozicích se dozvíš na našich webových stránkách www.stroza.cz/kariera/ nebo osobně v kanceláři STROZA, s.r.o., 1. patro. Bezručova 663, Rožnov pod Radhoštěm 756 61.
Pokud Tě některá z nabízených pozic zaujme, neváhej zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: *** Těšíme se na naši spolupráci.

Summary

Salary: 30 – 40,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-20T02:20:26.000000Z

Contact person: Eliška Hůlová

Similar offers

Elektroúdržbáři

40 – 45,000 Czk/mnt.

Vsetín (Okres Vsetín)

Elektrikáři

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Elektrikáři