Elektrikáři

Description

V případě zájmu nás

kontakt

ujte:
- emailem na: ***, zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - ČT od 7:30 do 15:30 hodin, PÁ od 7:30 do 12:30 hodin na tel.č.***.

Společnost "LÜFTUNGSTECHNIK M. Ordos" spol. s r.o. zabývající se již více jak 30 let výrobou vzduchotechniky, oceněná certifikátem Dun & Bradstreet uděleným pod záštitou Czech Top 100, přijme do svých řad elektrikáře.

Náplň práce:

- montáž a opravy elektroinstalace v rámci podnikového areálu a podnikových budov a staveb
- montáž el. instalace do ohebných hadic, rour nebo lišt včetně osazování krabic všech typů a zapojování instalace, spínačů, zásuvek a vidlic, jističů, ovládačů, přepínačů, relé, rozvaděčů a dalších
- samostatné odborné práce při zjišťování a odstraňování závad, preventivních, běžných a středních opravách, kontrolách, výměnách el. strojů, přístrojů a zařízení s nízkým (vysokým) napětím budov a objektů průmyslové a jiné vybavenosti, venkovních rozvodových energ. systémů ve všech výrobních i nevýrobních prostorech
- provádění odečtů spotřeby el. energie.

Očekáváme

- výuční list v oboru elektrikář
- praxe v oboru velkou výhodou
- ochota pracovat na směny (ranní/odpolední)
- spolehlivost, loajálnost, zájem o práci a dobré pracovní návyky.

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve firmě s dlouholetými zkušenostmi
- nástupní mzda 28 000 - 32 000,- Kč/měs.
- stravenkový paušál 80,- Kč/směna
- týdenní pracovní doba 37,5 hod.
- finanční bonusy/prémie dle hospodaření firmy,
- firemní akce
- parkování u areálu firmy
- dostupná MHD z Chomutova
- nástup ihned.

Summary

Salary: 28 – 32,000 Czk/mnt.

Education: Secondary with certificate

Benefits:

Classification:

Labor law relationship:

Updated: 2024-09-17T02:21:56.000000Z

Contact person: Květuše Pazderová

Similar offers

Elektrikáři

45 – 60,000 Czk/mnt.

Okres Znojmo (Jihomoravský kraj)

Elektrikáři

Elektrikáři

30 – 40,000 Czk/mnt.

Chomutov (Okres Chomutov)